Фонова музика для роздрібних мереж

  • - Автоматизація фонової музики та реклами
  • - Таргетування реклами в реальному часі
  • - Безперебійна робота без інтернету
  • - Синхронізація з відеомоніторами
Замовити безкоштовний тест
01

Збільшення середнього часу перебування в магазині на 10-15% (за рахунок модуляції композицій по часових інтервалах відвідуваності)

02

Зростання задоволеності клієнтів магазину після впровадження аудіомаркетингу на 18-20% (при використанні індивідуалізованих добірок)

03

Збільшення кількості імпульсних покупок на 35% і продажу акційних товарів на 15% (при застосуванні аудіореклами в сітці мовлення)

04

Збільшення конвертації трафіку, що проходить повз у відвідувачів магазину на 20% (при застосуванні «зазивного ефекту» в ТРЦ)

Більше переваг

01

Касири, охоронці, і інші співробітники не включать свій улюблений диск, який може поставити хрест на іміджі вашого бренду.

03

Можна забути про диски і логістику передачі контенту в інші міста і регіони, програма автоматично завантажує оновлення.

05

Сумісність з акустичними системами будь-яких виробників. Це дає високу гнучкість при виборі постачальників устаткування і брендів.

07

Програма вирівнює рівень сигналу, а значить більше не буде стрибків гучності при перемиканні треків.

09

Програма дозволить вам класифікувати об'єкти, і відправляти для кожної групи необхідні рекламні ролики, аудіовізуальний фон та інші налаштування.

02

При відсутності інтернету в магазині (об'єкті), програма продовжує працювати, а музика грати.

04

Ви керуєте аудіо та відео контентом у всій мережі з єдиного центру, при цьому інтернет потрібен лише при внесенні змін у сітку мовлення.

06

Налаштування задаються один раз, далі програма працює автоматично.

08

Програма формує розгорнуту звітність по виходах аудіо- та відеороликів і здійснює повноцінне медіапланування виходів реклами.

10

У разі виключення комп'ютера, або виникнення проблем зі звуком або відео в одному з об'єктів, ви будете відразу сповіщені про збої, що дозволить оперативно виправити проблему.

Приклади успішних проектів

Статті по темі

Тестувати систему